Przedszkole
Lisek

O nas


"Wszelkie nauczanie jest najlepiej osiągane w formie rozrywki. Pozwólmy, aby dziecięca praca i nauka były rodzajem zabawy"
                                   Platon 

Przedszkole "Leśna Chatka" jest placówką wychowania przedszkolnego, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zapewniamy realizację programu edukacyjnego i pełną fachową opiekę. Sale wyposażone są w sprzęt, zabawki i pomoce edukacyjne z atestem bezpieczeństwa. Zapewniamy miłą, domową atmosferę i poczucie pełnego bezpieczeństwa. W pobliżu budynku znajdują się piękne tereny spacerowe. Ogród przedszkoly to miejsce na aktywny wypoczynek. Zjeżdżalnia, domki oraz zestawy huśtawek to tylko "częściowe przyrządy" do zabawy.

Lokal uzyskał pozytywna ocenę Straży Pożarnej i Sanepidu oraz uzyskał wpis do ewidencji placówek oświatowych Gminy Rokietnica. Przed przedszkolem przygotowaliśmy dla Państwa utwardzony i wygodny parking. Budynek oraz jego otoczenie w założeniu projektowane były dla potrzeb przedszkola. W związku z powyższym zastosowano wszelkie rozwiązania i udogodnienia charakterystyczne dla tego typu obiektów. Wejście do budynku jest przystosowane zarówno dla zdrowych, jak i dla niepełnosprawnych dzieci - szerokie, z łagodnym zjazdem dla wózków inwalidzkich i wózków dziecięcych.

Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Zapewniamy całodzienną troskliwą opiekę pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Przedszkole jest czynne od 7:00 do 17:00. Od 17-stej do 20-stej czynny jest Klub "Leśnej Chatki". Pracujemy również w czasie ferii, przerw świątecznych i wakacji.

Nowe dzieci przyjmujemy w miarę posiadania wolnych miejsc, bez czekania na rozpoczęcie roku szkolnego we wrześniu.

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na indywidualną prezentację przedszkola.

Telefony: 728 800 885 lub 728 800 858

ZAPRASZAM!

Przedszkola, żłobki, i szkoły to miejsca, w których często mnożą się bakterie i wirusy przez co dzieci bardziej narażone są na różnego rodzaju infekcje. Wirusy i bakterie mogą znajdować się w powietrzu, na wyposażeniu sal i w zabawkach. Wspierając się nowoczesną technologią zakupiony został do Leśnej Chatki generator ozonu. Począwszy od 1 lutego 2018r. regularnie w każdy weekend wszystkie pomieszczenia przedszkolne oraz żłobkowe będą ozonowane.

Ozonowanie jest bezpieczną formą dezynfekcji. Ozon ma 300 krotnie silniejsze działanie dezynfekujące niż chlor, jednak nie pozostawia skutków ubocznych ani też nie powoduje reakcji alergicznych.

Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.

Zakupione urządzenie to Generator LP-24 stosowany w obiektach przemysłowych i komercyjnych.