Przedszkole
Lisek

O nas


"Wszelkie nauczanie jest najlepiej osiągane w formie rozrywki. Pozwólmy, aby dziecięca praca i nauka były rodzajem zabawy"
                                   Platon 

Przedszkole "Leśna Chatka" jest placówką wychowania przedszkolnego, nad którą nadzór sprawuje Kuratorium Oświaty. Zapewniamy realizację programu edukacyjnego i pełną fachową opiekę. "Leśna Chatka" mieści się w domku jednorodzinnym z ogrodem. Sale wyposażone są w sprzęt, zabawki i pomoce edukacyjne z atestem bezpieczeństwa. Zapewniamy miłą, domową atmosferę i poczucie pełnego bezpieczeństwa. W pobliżu budynku znajdują się piękne tereny spacerowe. Ogród przedszkolny to miejsce na aktywny wypoczynek. Obszerna piaskownica, zjeżdżalnia, domki oraz zestawy huśtawek to tylko "częściowe przyrządy" do zabawy.

Lokal uzyskał pozytywna ocenę Straży Pożarnej i Sanepidu oraz uzyskał wpis do ewidencji placówek oświatowych. Przed przedszkolem przygotowaliśmy dla Państwa utwardzony i wygodny parking. Budynek oraz jego otoczenie w założeniu projektowane były dla potrzeb przedszkola. W związku z powyższym zastosowano wszelkie rozwiązania i udogodnienia charakterystyczne dla tego typu obiektów. Wejście do budynku jest przystosowane zarówno dla zdrowych, jak i dla niepełnosprawnych dzieci - szerokie, z łagodnym zjazdem dla wózków inwalidzkich i wózków dziecięcych.

Przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zapewniamy całodzienną troskliwą opiekę pod okiem wykwalifikowanej kadry.

Przedszkole jest czynne od 7:00 do 17:00. Od 17-stej do 20-stej czynny jest Klub "Leśnej Chatki". Pracujemy również w czasie ferii, przerw świątecznych i wakacji.

Nowe dzieci przyjmujemy w miarę posiadania wolnych miejsc, bez czekania na rozpoczęcie roku szkolnego we wrześniu.

Proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na indywidualną prezentację przedszkola.

ZAPRASZAM!