Przedszkole
Lisek

Kadra


Doskonale wiemy, że przedszkole, to nie tylko mury i meble. Państwa dzieci powierzone są opiece wykwalifikowanej i sprawdzonej grupy pedagogów oraz pracowników zaplecza. Wiemy również, że wybór naszego przedszkola będzie pierwszym właściwym i potrzebnym wyborem drogi edukacji Państwa dzieci.

W naszym przedszkolu pracuje wiele cioć. Wśród nich są takie, które przebywają z nami cały czas i takie, które zaglądają od czasu do czasu.

 

Karina Czyż
dyrektor
Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania oświatą oraz przygotowania pedagogicznego. Często jest ostatnią deską ratunku dla tęskniących za rodzicami maluchów.

 

Anna Maria Słomińska
zastępca dyrektora/nauczycielka
W 2011 roku ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku Pedagogika - specjalność Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy. Poza pracą z dziećmi jej pasją jest śpiew. Należy do Chóru "VIVACE" działającego przy Zespole Szkół w Pamiątkowie.

 

Magdalena Sokulska 
nauczycielka
Ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu na kierunku turystyka i rekreacja. Od czerwca 2016 roku jest dyplomowanym nauczycielem Edukacji Przedszkolnej. (Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, w zakresie Edukacji Przedszkolnej).  Jest osobą o optymistycznym podjeściu do życia. Potrafi posłużyć dobrą radą i wysłuchać nawet najmniejszego malucha. Chętnie służy pomocą kiedy trzeba coś narysuje, a w wolnym czasie pozumbuje; 

 

Mirela Juszczak 
pomoc pedagogiczna
Bardzo lubiana przez wszystkie dzieci. Wiecznie uśmiechnięta. Jest ostatnią deską ratunku dla tęskniących za rodzicami maluchów. Pomaga w zajęciach, pilnuje porządku w sali, a także pomaga niejadkom przy posiłkach.   

 

Karina Poborska
pomoc pedaggiczna

Technik architektury krajobrazu. Od najmłodszych lat śpiewa w chórze „Vivace”. Chętnie wspiera artystyczny rozwój dzieci. Zawsze służy pomocą tym, którzy jej potrzebują. Z pracy z dziećmi czerpie dużo radości.   

 

Alicja Orzechowska
nauczycielka rytmiki

U

Małgorzata Dziubaty
psycholog


W  

Marta Mitschke
lektorka języka angielskiego
Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych specjalność Język Angielski. Od 5 lat prowadzi Szkołę Języka Angielskiego dla dzieci. W nauczanie namłodszych wkłada całe swoje serce a motywację do dalszej pracy czerpie z postępów jakie czynią. Prywatnie jest mamą 2,5 letniego Leona, który razem z mamą bawi się językiem angielskim.  

 

Anna Majewska

gimnastyka

Katarzyna Kotlińska
instruktorka zajęć tanecznych- animatorka

Lubiana przez wszystkie dzieci instruktorka rekraacji ruchowej o specjalności aerobik. W 2012r. stworzyła indywidualny tok ćwiczeń dla dzieci przedszkolnych "ZUMBIK" czyli aerobik taneczny.