Przedszkole
Lisek

Kadra


Doskonale wiemy, że przedszkole, to nie tylko mury i meble. Państwa dzieci powierzone są opiece wykwalifikowanej i sprawdzonej grupy pedagogów oraz pracowników zaplecza. Wiemy również, że wybór naszego przedszkola będzie pierwszym właściwym i potrzebnym wyborem drogi edukacji Państwa dzieci.

W naszym przedszkolu pracuje wiele cioć. Wśród nich są takie, które przebywają z nami cały czas i takie, które zaglądają od czasu do czasu.

 

Pani Karina
dyrektor
Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania oświatą oraz przygotowania pedagogicznego. Często jest ostatnią deską ratunku dla tęskniących za rodzicami maluchów.

 

Pani Anna Maria
zastępca dyrektora/nauczycielka
W 2011 roku ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na kierunku Pedagogika - specjalność Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi. Jest osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy. Poza pracą z dziećmi jej pasją jest śpiew. Należy do Chóru "VIVACE" działającego przy Zespole Szkół w Pamiątkowie.

Pani Magdalena
nauczycielka
Ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Usług w Poznaniu na kierunku turystyka i rekreacja. Od czerwca 2016 roku jest dyplomowanym nauczycielem Edukacji Przedszkolnej. (Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, w zakresie Edukacji Przedszkolnej).  Jest osobą o optymistycznym podjeściu do życia. Potrafi posłużyć dobrą radą i wysłuchać nawet najmniejszego malucha. Chętnie służy pomocą kiedy trzeba coś narysuje, a w wolnym czasie pozumbuje; 

Pani Karina
nauczycielka
U

Pani Sandra
nauczycielka
Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wacława z Szamotuł w Szamotułach. Od 2016r. studentka Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z dydaktyką języka angielskiego w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Interesuje się muzyką i tańcem. Śpiewa w Chórze Vivace z Pamiątkowa. 

Pani Karolina

nauczyciel wspomagający

Pani Mirela  
pomoc pedagogiczna
Bardzo lubiana przez wszystkie dzieci. Wiecznie uśmiechnięta. Jest ostatnią deską ratunku dla tęskniących za rodzicami maluchów. Pomaga w zajęciach, pilnuje porządku w sali, a także pomaga niejadkom przy posiłkach.   

Pani Ewelina
pomoc pedagogiczna/fizykoterapeutka
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Maricinkowskiego w Poznaniu; kierunek: fizjoterapia. Ukończyła również Medyczne Studium zawodowe. Od 2018r. studentka Edukacji Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z kwalifikacjami nauczycielskimi w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu. Prywatnie mama dwójki dzieci. Uwielbia piesze wędrówki po górach i czytanie książek.

Pani Edyta
pomoc pedagogiczna
Lubi spędzać czas z dziećmi. Zabawa z nimi to dla niej czysta przyjemność. Pasjonuje ją obserwowanie ich rozwoju i możliwości emocjonalnych. Prywatnie mama 5-latki uczęszczającej już od 3 lat do Leśnej Chatki. 

Pani Alicja 
nauczycielka rytmiki

 

Pani Joanna 
psycholog

 

Pani Paulina

logopeda