Aktualności


Dzień Ojca !

 Tatusiu kochany, często tak bardzo zapracowany,

powinszowanie jak skrzypiec granie w dniu Twego święta dla Ciebie mamy 

Bo bardzo Cię kochamy !  
Eksperymentalny Dzień Dziecka !

 13 czerwca 2018r. w Leśnej Chatce odbył się eksperymentalny Dzień Dziecka. Pani Ania z DNA_ZABAWY spełniała życzenia Przedszkolaków. Sowy skonstruowały wyrzutnię rakiet. Jeżyki eksperymentowały z wybuchami wulkanów i pianą. 
.

 Każde dziecko wie, że ruch to zdrowie. W grupie Sowy Amelka i Matylda trenują gimnastykę artystyczną. 12 czerwca specjalnie dla swoich kolegów i koleżanek z Leśnej Chatki przygotowały pokaz swoich umiejętności. Sowy i Jeżyki występ nagrodziły gromkimi brawami. 
Rodzinny Piknik !

 Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka w jednym, czyli barwny piknik przygotowany przez rodziców i ciocie z Leśnej Chatki w Mrowinie. Impreza odbyła się 8 czerwca 2018r. na terenie firmy Kares. Były śpiewy, tańce i występy na cześć Mamy i Taty. Przy słonecznej pogodzie dzieci spędziły czas na szalonej zabawie. W tym roku do Przedszkolaków dołączyły „Leśne Skrzaty” ze żłobka. Wszyscy wspólnie piekli kiełbaski i ziemniaki na ognisku. Rodzice przygotowali bogato zastawione stoły z mnóstwem pyszności. Dobre humory dopisały wszystkim przybyłym.

Serdecznie dziękujemy Państwu Dominice i Radosławowi K. za przygotowanie i udostępnienie fantastycznego terenu.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wspaniałą zabawę i przygotowany poczęstunek.
Olimpiada Sportowa 6-latków

 5 czerwca 2018r. Przedszkolaki z grupy Sowy dzielnie rywalizowały o Puchar Przechodni Wójta Gminy Rokietnica w Olimpiadzie sportowej 6 - latków. Ania, Amelia, Matylda, Julia, Lena, Marysia, Stanisław oraz Ksawery walczyli w rozgrywkach sportowych. Wszystkie konkurencje bardzo przypadły dzieciom do gustu mimo, iż wymagały dużego zaangażowania i kondycji fizycznej. Sowy po wyczerpujących konkurencjach wróciły do Przedszkola zmęczone, ale bardzo zadowolone.

W imieniu Przedszkolaków z grupy Sowy dziękuję za zaproszenie i zorganizowanie Olimpiady Sportowej 6-latków. Gratulujemy wspaniałej organizacji oraz sportowych wrażeń, których mogliśmy doświadczyć. Reakcja dzieci najlepiej świadczy o wspaniałej zabawie !