Aktualności


"Sowy" w stajni

Przedszkolaki z "Leśnej Chatki" często odwiedzają różne stajnie. Niestety w każdej dotychczasowej mogły jedynie posłuchać o zwyczajach koni, obejrzeć proces czyszczenia i ewentualnie pogłaskać te duże zwierzęta. Dziś było inaczej. Dzięki uprzejmości właścicielki dwóch koni - pani Oliwii, najstarsza grupa dzieci mogła wsiąść na konia i w asyście opiekunów obejść na jego grzbiecie tor przeszkód ustawiony wzdłuż padoku. Większość dzieci wykazała się odwagą i postanowiła z tej okazji skorzystać. Pozostałe Przedszkolaki obeszły stajnię  i teren wokół niej oraz nakarmiły konie w boksach.
Lody u "Biedronek"

Rada Rodziców postanowiła umilić Przedszkolakom pobyt w przedszkolu i przeznaczyła część środków pieniężnych na słodkości. Jako że pogoda sprzyja, wszystkie dzieci otrzymały lody. "Biedronki" ochoczo zareagowały na widok niespodzianki i z uśmiechem na twarzy przystąpiły do pałaszowania "ulubionych" (jak zgodnie stwierdziły) lodów.
"Sowy" w Bibliotece i na lodach

Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowań... Dokonała ich także Rada Rodziców, która postanowiła przeznaczyć pozostałe środki pieniężne na atrakcje dla Przedszkolaków. Każda z grup dysponowała swoimi pieniędzmi i wykorzystała je w dowolny sposób. "Sowy" wybrały się na wycieczkę do Rokietnicy, by odwiedzić Bibliotekę Gminną. Zwieńczeniem tej wyprawy były lody w rodzimej cukierni ;)
Olimpiada sportowa

Z okazji Dnia Taty w "Leśnej Chatce" odbyła się OLIMPIADA SPORTOWA. Celem zawodów nie była rywalizacja, ale zgodne współpracowanie dziecka z Tatą, po to by współnie przebrnąć przez sześć konkurencji. Nagrodą tego dnia był wspólnie spędzony czas i mnóstwo radości z przełamywania własnych lęków :) Cieszymy się ogromnie z zaangażowania Tatusiów i entuzjazmu naszych podopiecznych. Wszystkim biorącym udział w olimpiadzie serdecznie dziękujemy i gratulujemy wykonania wszystkich zadań ;)
Jeżyki w Rokietnicy

"Jeżyki" wybrały się autobusem na wycieczkę do Rokietnicy, by zwiedzić Bibliotekę Gminną oraz wypożyczyć kilka ciekawych książek. Zwieńczeniem wyprawy były lody w Cukierni u Kamilka. Trzeba pochwalić całą grupę, ponieważ mimo niesprzyjającej aury dzieci dzielnie maszerowały na przystanek i grzecznie zachowywały się w trakcie jazdy komunikacją podmiejską.